Firma „HYDROREZYSTANCJA”

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy HYDROREZYSTANCJA!

Firma „HYDROREZYSTANCJA” istnieje od 2002 roku a właścicielem firmy jest PIOTR PRZYBOROWSKI.

Realizujemy wiele odpowiedzialnych przedsięwzięć na terenie całego kraju, głównie w Warszawie i okolicach. Oferujemy szeroki zakres usług z dziedziny uszczelnień, napraw i ochrony konstrukcji budowlanych.

Specjalizujemy się w likwidacji przecieków metodą iniekcji ciśnieniowej oraz kompleksowej izolacji obiektów w trakcie ich budowy.

Oferuję: likwidację przecieków przez konstrukcje budynku metodą iniekcji ciśnieniowej i izolacji przeciwwodnej (fundamenty, zbiorniki wodne, komory technologiczne, baseny kąpielowe, szyby windowe, tarasy, balkony, garaże). Wykonanie profilaktycznej izolacji przeciwwodnej za pomocą węży iniekcyjnych, taśm tricomerowych, blach szczelinowych, powłoki izolacyjne, itp.

Firma wykonuje izolacje z zastosowaniem materiału XYPEX zarówno w nowych jak i starych obiektach w konstrukcji z betonu (fundamenty, zbiorniki wodne, zbiorniki i komory technologiczne, baseny kąpielowe, szyby windowe etc). Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług. Udzielamy wieloletniej gwarancji na wykonane prace. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi dostawcami produktów hydroizolacyjnych.

Zapraszamy do współpracy.